Kredyt firmowy

Zakładając własną działalność gospodarczą, musisz mieć opracowany plan, a najlepiej dwa: podstawowy i awaryjny. Po pierwsze, trzeba być przygotowanym na wiele scenariuszy. Po drugie, nie można pozwolić, aby Twoja firma stanęła w miejscu. Zawsze należy znaleźć czas i miejsce na rozwój, bez którego trudno będzie odnosić sukcesy. Właśnie dlatego warto rozważyć opcję kredytu dla firm, którego ofertę mogą przygotować nasi Eksperci Finansowi.

Kredyt dla firm – co obejmuje?

Istnieje kilka rozwiązań finansowych dla firm, dzięki którym mogą swobodnie kontynuować swoją działalność, rozwijać się i inwestować w nowe projekty. Jakie najważniejsze rodzaje kredytów dla przedsiębiorców wyróżniamy?

Kredyt na start idealnie sprawdzi się dla początkujących przedsiębiorców, którzy dopiero wkroczyli na rynek z własnymi pomysłami i startupami. Taka forma dofinansowania pozwala skupić się przede wszystkim na jakości produktów lub usług.
Kredyt obrotowy dla firm będzie bardzo pomocny, w przypadku gdy nieco zawiedzie współpraca z Twoimi kontrahentami, a terminy płatności zaczną się wydłużać. Wówczas kredyt obrotowy pozwoli uzyskać środki na bieżące wydatki firmy czy zakup niezbędnych materiałów, a tym samym zapewni płynność finansową.
Kredyt inwestycyjny ma za zadanie wesprzeć rozwój firmy poprzez m.in. zakup nowych narzędzi czy materiałów. Może to być również kredyt dla firm na zakup nieruchomości, która będzie stanowiła kolejny element inwestycji.

Czy warto wziąć kredyt dla firm?

Należy zadać sobie kilka prostych pytań. Czy jestem zadowolony z obecnej sytuacji finansowej mojej firmy? Czy moja działalność nadal się rozwija? Jakie mam plany wobec mojego przedsiębiorstwa w perspektywie kolejnych lat?

Chwila zawahania, chociażby przy jednym z powyższych pytań, powinna być dla nas jednoznaczną odpowiedzią. Każdy powód, by zadbać o kondycję i progres Twojej działalności, jest dobry! Możesz uzyskać kredyt dla firm na dowolny cel, dzięki czemu sam decydujesz, ile i na co dokładnie chcesz przeznaczyć przyznane środki. Możesz jednocześnie lokować swój kapitał w innowacyjne rozwiązania, które przyniosą lepszą efektywność, a także finansować bieżące potrzeby firmy.

Również właściciele firm, którzy zadłużyli się już w kilku bankach, mogą liczyć na wsparcie naszego doradztwa kredytowego. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będzie wówczas połączenie wszystkich zobowiązań w jedną ratę, czyli mowa o kredycie konsolidacyjnym dla firm. Wynegocjujemy dla Ciebie lepsze warunki, by uniknąć przepłacania, a Twoje przedsiębiorstwo mogło funkcjonować bez żadnych przestojów.

Najlepsza oferta kredytu dla firm – Fin2

Zainteresował Cię ogrom możliwości kredytu firmowego? Chciałbyś dowiedzieć się więcej i poznać szanse na otrzymanie finansowania dla swojej działalności? Zgłoś się do naszych Ekspertów Finansowych Fin2!

O nic się nie martw, to my będziemy zadawać pytania, a na ich podstawie przedstawimy najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę kredytu dla firm. Przeprowadzimy szczegółowe analizy finansowe Twojej firmy pod kątem zdolności kredytowej, by na koniec móc wskazać najlepszą opcję kredytu. Z pewnością możesz na nas liczyć, gdy:

● dopiero zaczynasz z własną działalnością i szukasz środków na start;
● potrzebujesz pomocy finansowej w utrzymaniu stabilnej sytuacji w firmie;
● chciałbyś rozwijać swój interes i inwestować w nowe pomysły;
● masz zamiar zwiększyć swoją flotę, ale zastanawiasz się między leasingiem, a kredytem dla firm na samochód;
● przerosły Cię aktualne zobowiązania kredytowe, dlatego decydujesz się na konsolidację kredytów firmowych.

Jeśli tylko potrzebujesz porady eksperta i szukasz najkorzystniejszego dla siebie rozwiązania w postaci kredytu firmowego, zadzwoń lub wybierz się do jednego z naszych biur Fin2 w Jeleniej Górze, Opolu lub Wałbrzychu.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez Fin2 za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)

  Nasze biura

  Jelenia Góra

  ul. 1 Maja 43A,
  58-560 Jelenia Góra

  Nowy Sącz

  ul. Jagiellońska 42,
  33-300 Nowy Sącz

  Wałbrzych

  ul. B. Chrobrego 13,
  58-300 Wałbrzych

  Telefon kontaktowy