Ubezpieczenie firmowe

Prowadzisz własną działalność i zastanawiasz się nad jej rozbudową? Warto w takim razie pomyśleć również o ubezpieczeniu, które pomoże Ci swobodnie się rozwijać i dbać o wszystkie dotychczasowe dobra. Jest wiele powodów, dla których zabezpieczenie przedsiębiorstwa stanowi podstawę do dalszego doskonalenia i modernizowania. Chciałbyś zapoznać się z możliwościami ubezpieczenia firmowego i jego kosztami? Zgłoś się do naszych Ekspertów Finansowych Fin2!

 

Ubezpieczenie firmowe – na czym polega?

Pewnie pierwsze Twoje skojarzenie dotyczy zabezpieczenia pracowników – i słusznie. Ubezpieczenie firmowe może obejmować wiele obszarów działalności przedsiębiorstwa, jak i jego poszczególnych elementów. Istotą polisy jest przede wszystkim zabezpieczenie Twojej firmy i obniżenie ryzyka podczas prowadzenia działalności. Co w takim razie można ubezpieczyć?

 • pracowników i kadrę zarządzającą;
 • majątek firmy – lokale, maszyny czy towary;
 • ogółem działanie firmy przed niespodziewanymi wypadkami, włamaniem czy innymi zdarzeniami losowymi;

Dodatkowo można rozszerzyć polisę również o ubezpieczenie firmowe OC, które odpowiada za szkody wyrządzone nieumyślnie przez przedsiębiorcę. Zabezpieczenie dotyczy nie tylko środków materialnych, ale również zapewniają ochronę przed utratą zysków w sytuacji, gdy firma znacznie zmniejszyła swoje obroty z przyczyn niezależnych. Możliwości jest wiele, dlatego warto dowiedzieć się o nich więcej!

Najlepsze oferty ubezpieczeń dla firm – Fin2 – Eksperci Finansowi

Jak sam widzisz, ubezpieczenie dla firm nie jedno ma imię i potrafi doskonale ochronić nie tylko duże przedsiębiorstwa, ale także małe i początkujące dopiero działalności. Właśnie dlatego dobrze jest zwrócić się do doświadczonych doradców ubezpieczeniowych Fin2, którzy współpracują ze wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Co to oznacza?

Będziemy mogli przygotować dla Ciebie najkorzystniejsze oferty ubezpieczeń dla firm, a to dzięki znajomości naszych ekspertów i podejścia do Klienta – każdy traktowany jest indywidualnie. Nie ma dwóch identycznych firm na świecie, dlatego też polisy firmowe muszą być skrojone dla Ciebie na miarę.

Podpowiemy, która z propozycji będzie najtrafniej pasowała do profilu Twojej firmy, biorąc pod uwagę również Twoją branżę, wielkość przedsiębiorstwa, perspektywy rozwoju i bieżącą sytuację finansową.

 

Ubezpieczenia dla firm – możliwości

Poza standardowymi rodzajami ubezpieczeń dla firm, możesz także rozważyć opcję dodatkowego zabezpieczenia. Niektóre z poniższych propozycji powinny znaleźć się wśród priorytetów dla działalności reprezentujących poszczególne branże lub narażone na konkretne formy ryzyka.

 • Ubezpieczenie turystyczne zapewnia ochronę pracownikom podczas ich delegacji, co świetnie sprawdzi się w przypadku firm usługowych, których działalność opiera się bezpośrednio na podróżowaniu do klienta.
 • Ubezpieczenie zdrowotne dla firm gwarantuje pracownikom możliwość skorzystania z opieki zdrowotnej, co wpływa pozytywnie na kondycję personelu, a tym samym zapewnia ciągłość funkcjonowania przedsię

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez Fin2 za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)

  Nasze biura

  Jelenia Góra

  ul. 1 Maja 43A,
  58-560 Jelenia Góra

  Nowy Sącz

  ul. Jagiellońska 42,
  33-300 Nowy Sącz

  Wałbrzych

  ul. B. Chrobrego 13,
  58-300 Wałbrzych

  Telefon kontaktowy