Ubezpieczenie grupowe

Wystarczy już kilka osób, by móc zgłosić ich do ubezpieczenia grupowego. Gdzie można się z nim spotkać? W szkołach, instytucjach publicznych, ale przede wszystkim w miejscach pracy. Właśnie pracodawcy najczęściej decydują się na wybór grupowej polisy, której korzystne warunki mogą wynegocjować dla Ciebie nasi Eksperci. Zgłoś się do nas, a przekonasz się, że wcale nie musisz przepłacać, aby znaleźć idealne rozwiązanie dla swojej firmy.

Ubezpieczenie grupowe – kiedy warto skorzystać?

Na pewno opcję grupowego ubezpieczenia na życie powinny rozpatrzyć większe firmy, które posiadają więcej niż 15-20 pracowników. W większości przypadków można stwierdzić zależność, że im więcej osób zatrudnionych jest zgłoszonych do ubezpieczenia, tym wysokość składki jest niższa. To już należy do naszych zadań, aby znaleźć dla Ciebie najodpowiedniejszą propozycję.

Grupowe ubezpieczenia działają na podobnej zasadzie jak w przypadku indywidualnych polis na życie, gdzie jedyna różnica dotyczy elastyczności. Patrząc z perspektywy pracownika, może on jedynie dołączyć się i zgodzić na warunki przedstawione przez pracodawcę i ubezpieczyciela. Jednak z punktu widzenia właściciela firmy, takie ubezpieczenie grupowe dla pracowników stanowi istotną wartość dodaną przedsiębiorstwa. Takie rozwiązanie pozwala zagwarantować nie tylko bezpieczeństwo, ale również wsparcie finansowe dla zatrudnionych. Grupowe ubezpieczenia firmowe najczęściej obejmują:

● wypadki śmiertelne;
● trwały uszczerbek na zdrowiu;
● poważne choroby;
● pobyty w szpitalu i rehabilitacje;
● specjalistyczne leczenie.

Zakres polisy ubezpieczeniowej może być naprawdę zróżnicowany, a wszystko zależy od Twoich potrzeb i oczekiwań. Nasza oferta jest przygotowywana indywidualnie i dostosowana do zapotrzebowania grupy wiekowej oraz finansowej.

Fin2 gwarantuje najlepsze ubezpieczenie grupowe

Ofert ubezpieczeniowych jest mnóstwo, a znalezienie tej właściwej najlepiej powierzyć nam – Ekspertom Finansowym Fin2. Dlaczego? Powodów jest co najmniej kilka!

Po pierwsze, posiadamy już wieloletnie doświadczenie w branży ubezpieczeń, a także współpracujemy ze wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, dzięki czemu możemy zebrać wszystkie oferty w jednym miejscu i spośród nich wybrać dla Ciebie najlepsze ubezpieczenie grupowe.

Po drugie, nasza wiedza w połączeniu z praktycznym podejściem do Klienta pomaga w indywidualnym traktowaniu. Co to oznacza? Najpierw przeprowadzamy z Tobą krótką rozmowę, podczas której zadajemy najważniejsze dla nas pytania, a później przechodzimy do działania.

Po trzecie, zawsze kierujemy się dobrem i korzyścią dla naszych Klientów, dlatego będziesz miał okazję porównać kilka najkorzystniejszych propozycji ubezpieczeń grupowych i skorzystać z naszych porad ekspertów.

Ogólne warunki ubezpieczenia grupowego – co musisz wiedzieć?

Zanim zdecydujesz się na wykupienie ubezpieczenia na życie grupowego, dobrze gdybyś zapoznał się z paroma najważniejszymi faktami, które przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej:
● ubezpieczenie grupowe może chronić nie tylko pracownika (czy innego ubezpieczonego), ale również jego rodzinę i bliskich;
● składka ubezpieczeniowa może być finansowana całkowicie lub częściowo przez pracownika lub pracodawcę – w zależności od rodzaju umowy;
● grupowe ubezpieczenia częściej obejmują krótszą karencję;
polisę grupową można również połączyć z ubezpieczeniem indywidualnym – chcesz się dowiedzieć jak to zrobić? Nasi Eksperci pokierują Cię krok po kroku!

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez Fin2 za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)

  Nasze biura

  Jelenia Góra

  ul. 1 Maja 43A,
  58-560 Jelenia Góra

  Nowy Sącz

  ul. Jagiellońska 42,
  33-300 Nowy Sącz

  Wałbrzych

  ul. B. Chrobrego 13,
  58-300 Wałbrzych

  Telefon kontaktowy