Ubezpieczenie na życie

Każdy dzień zaczynasz podobnie – wstajesz, szykujesz się do pracy, wyjeżdżasz z domu, wypełniasz swoje obowiązki, a po południu wracasz i zajmujesz się sprawami prywatnymi. Tak zazwyczaj wygląda codzienna rutyna większości z nas, ale nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli. Są pewne sytuacje, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć, a warto być na nie przygotowanym. Dobrze jest pomyśleć o ubezpieczeniu na życie, by zabezpieczyć zarówno siebie, jak i swoich bliskich.

Co obejmuje ubezpieczenie na życie?

Pewne rzeczy są całkowicie poza naszą kontrolą i oczywiście możemy się nimi nie przejmować, dopóki nie będą one dotyczyły nas osobiście. Dlaczego w takim razie zwlekać? Wybierz się do naszych Ekspertów ubezpieczeniowych Fin2 – pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie, co z pewnością ułatwi podjęcie dobrej decyzji.

Zacznijmy od najważniejszego, czyli czym jest ubezpieczenie na życie? To przede wszystkim zabezpieczenie finansowe dla rodziny i bliskich osoby, która wykupiła polisę na życie. Wówczas w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej, spadkobiercy lub osoby uposażone otrzymują określoną w umowie kwotę. Jej wysokość uzależniona jest m.in. od wysokości składki oraz elementów wchodzących w skład ubezpieczenia.

Polisa na życie może zostać dodatkowo rozszerzona o inne obszary ochrony zdrowia i życia Klienta oraz jego najbliższych. Warto zastanowić się nad różnych aspektami ubezpieczenia, dzięki którym jesteś w stanie zapewnić sobie i bliskim nie tylko spokój, ale również pomoc finansową w trudnych okolicznościach, przykładowo takich jak:

● wypadek, czego konsekwencją byłby poważny uszczerbek na zdrowiu;
● choroba;
● utrata miejsca pracy;
● niemożność spłacenia kredytu;

Ubezpieczenie OC na życie – jak wybrać?

Ta decyzja nie należy do najłatwiejszych, ponieważ nikt nie chciałby być zmuszonym do wykorzystania takiego ubezpieczenia OC na życie. Jednak warto nieco zmienić nastawienie i zastanowić się nad przyszłością swoją i swoich bliskich oraz ich zabezpieczeniem.

Przede wszystkim powinieneś się zastanowić, czego dokładnie oczekujesz od takiej polisy na życie? Jak chciałbyś się zabezpieczyć i na jaką kwotę? Czy istnieje jakieś znane ryzyko dla Twojego życia lub zdrowia? Pomożemy dokładniej przeanalizować Twoją obecną sytuację, by ostatecznie przedstawić Ci najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania.

Wybór ten zależy od Twoich potrzeb i oczekiwań, które nasi Eksperci zawsze biorą pod uwagę. W następnej kolejności sugerują się kwotami, limitami i czasem trwania umowy, które powinny być elastyczne przez cały okres obowiązywania polisy. Dlaczego? Tak jak wspomnieliśmy na początku, życie bywa bardzo nieprzewidywalne i zmienne, dlatego dobrze gdybyś również miał możliwość modyfikacji swojego ubezpieczenia, w zależności od sytuacji.

Fin2 – gdzie najlepiej ubezpieczyć się na życie?

Tam, gdzie otrzymasz najlepsze warunki! Nasi Eksperci Finansowi współpracują ze wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, dzięki czemu posiadamy naprawdę szerokie spektrum propozycji. W połączeniu z naszym doświadczeniem, będziemy mogli w krótkim czasie zaprezentować Ci najkorzystniejsze oferty ubezpieczeń na życie, spośród których na pewno wybierzesz właściwie.

Oczywiście będziesz mógł liczyć na nasze porady w kwestii wyboru zarówno podstawowej polisy, jak i dodatkowych świadczeń. Spojrzymy na wszystkie oferty i porównamy ze sobą najlepsze z nich, a następnie dopełnimy wszelkich formalności, aby zabezpieczyć Ciebie i Twoich bliskich.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez Fin2 za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)

  Nasze biura

  Jelenia Góra

  ul. 1 Maja 43A,
  58-560 Jelenia Góra

  Nowy Sącz

  ul. Jagiellońska 42,
  33-300 Nowy Sącz

  Wałbrzych

  ul. B. Chrobrego 13,
  58-300 Wałbrzych

  Telefon kontaktowy