Ubezpieczenie OC i AC

Nie znasz dnia ani godziny, a Twój samochód może nagle całkowicie odmówić posłuszeństwa albo staniesz się uczestnikiem drogowej stłuczki. Nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć, ale zawsze możemy się przygotować! Idealnym rozwiązaniem każdej podobnej sytuacji jest wykupienie ubezpieczenia OC i AC, które możemy znaleźć dla Ciebie w najkorzystniejszej cenie. Już teraz nie musisz przeszukiwać setek ofert ubezpieczeniowych – my zrobimy to za Ciebie i przedstawimy tą najlepszą.

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu?

Jak zapewne zdążyłeś się przekonać, w internecie znajdziesz całą masę porównywarek ofert ubezpieczeniowych, które rzekomo przedstawiają najtańsze z nich. Jednak nie zawsze można zaufać liczbom, które widzimy na ekranie. Chodzi zazwyczaj o ukryte koszty albo niepełne ubezpieczenie, co może przysporzyć później wiele problemów.

Właśnie dlatego lepiej od razu zdać się na naszych Ekspertów Fin2, którzy zajmą się Twoją polisą od początku do końca. Ubezpieczenia OC są obowiązkowe dla wszystkich właścicieli pojazdów, dlatego od nich zaczniemy i wyjaśnimy jak obliczyć ubezpieczenie samochodu. Kalkulacja opiera się głównie na dwóch składowych:

informacjach o pojeździe – klasyfikacja dotyczy marki i modelu samochodu, rodzaju paliwa i pojemności silnika;
danych o kierowcy – chodzi o wiek, miejsce zamieszkania i historię wcześniejszych ubezpieczeń.

Fin2 znajdzie dla Ciebie najtańsze ubezpieczenie samochodu

Nie masz czasu na przeszukiwanie kilkunastu stron porównywarek? Nie znasz się na ofertach ubezpieczeń i nie chciałbyś popełnić żadnego błędu? A może potrzebujesz szybko znaleźć najtańsze OC dla swojego samochodu?

Postaw na doradztwo ubezpieczeniowe Fin2 i miej to prędko z głowy! Współpracujemy ze wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, co pozwala nam poszerzyć zasięg możliwości, a tym samym zwiększamy Twoje szanse na znalezienie najtańszego ubezpieczenia OC i AC. Po przeprowadzonym krótkim wywiadzie z naszym Ekspertem, będziemy znali już wszystkie niezbędne informacje, na podstawie których przygotujemy dla Ciebie propozycję polisy OC lub AC.

Pozostaje jeszcze jedno ważne pytanie związane z ostateczną wyceną ubezpieczenia – jak sprawdzić zniżki OC? Masz szansę zmniejszyć kwotę swojej polisy, jeśli Twoja historia ubezpieczeń pozostaje nienaruszona. Co to oznacza? Zniżki OC dotyczą kierowców, którzy mogą poszczycić się bezszkodową jazdą przez cały okres posiadania prawa jazdy.

Nic się nie martw! Każdemu mogła zdarzyć się stłuczka – mniejsza lub większa – naszym zadaniem zawsze jest odszukanie najkorzystniejszej dla Ciebie oferty – taniego ubezpieczenia OC i AC.

Co obejmuje autocasco?

Aktualne oferty ubezpieczycieli zakładają coraz większe możliwości ochrony pojazdu przed różnymi czynnikami. Najczęściej polisa AC gwarantuje pomoc w razie nagłych wypadków, kolizji czy stłuczek, gdzie możesz liczyć na pokrycie kosztów naprawy czy holowania pojazdu. Dodatkowo możesz zabezpieczyć się przed:

● uszkodzeniem auta przez osoby trzecie;
● kradzieżą lub usiłowaniem kradzieży auta i jego części;
● pożarem lub wybuchem;
● działaniem warunków atmosferycznych;

Warunki uzależnione są głównie od umowy zawartej z ubezpieczycielem, dlatego ważnym jest, aby dokładnie zapoznać się z jej treścią. Nasi Eksperci Finansowi Fin2 zadbają o wszystkie szczegóły, dzięki czemu żadna sytuacja na drodze nie będzie w stanie Cię zaskoczyć.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez Fin2 za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)

  Nasze biura

  Jelenia Góra

  ul. 1 Maja 43A,
  58-560 Jelenia Góra

  Nowy Sącz

  ul. Jagiellońska 42,
  33-300 Nowy Sącz

  Wałbrzych

  ul. B. Chrobrego 13,
  58-300 Wałbrzych

  Telefon kontaktowy