Kredyt gotówkowy

Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno, aby realizować swoje cele. Wystarczą chęci, dyscyplina i wiara w powodzenie – jedyną przeszkodą może okazać się brak odpowiednich środków. Na szczęście dla naszych doradców finansowych nie ma rzeczy niemożliwych, a ich propozycją są kredyty gotówkowe. To najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto ma wielkie marzenia i plany, ale niekoniecznie dysponuje odpowiednio wysokim budżetem – tutaj mocno pomocni okażą się nasi Eksperci Finansowi Fin2!

Jak dostać kredyt gotówkowy?

Sam proces organizacji dokumentów i kalkulowania kredytu gotówkowego należy do jednych z najszybszych i najprostszych. Potwierdzą to nasi Eksperci, którzy mają za sobą dziesiątki, jeśli nie setki, pomyślnie zrealizowanych umów dotyczących kredytów gotówkowych.

W tym przypadku bank nie interesuje cel, na który zamierzasz przeznaczyć pieniądze ani nie może go w żaden sposób zweryfikować. To oznacza, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozpocząć długo wyczekiwany remont mieszkania lub odwiedzić najbardziej egzotyczne zakątki na Ziemi. Kolejną zaletą kredytu gotówkowego jest minimalna ilość dokumentów, które powinieneś skompletować i złożyć do banku. Tutaj także możesz liczyć na rzetelność i punktualność naszych Ekspertów, którzy dopilnują wszystkich szczegółów.

Wystarczy zatem zgłosić się do Eksperta Finansowego Fin2 – na spotkaniu udzielimy informacji co należy zrobić – krok po kroku, by na koniec otrzymać pozytywną decyzję kredytu gotówkowego.

Najlepszy kredyt gotówkowy – gdzie znaleźć?

Po przeprowadzeniu wywiadu z Klientem, jesteśmy w stanie spojrzeć na możliwości kredytowe z realnej perspektywy. Współpracujemy łącznie z 20 bankami, doskonale znamy ich aktualne oferty kredytowe i szanse na negocjacje – oszczędź swój czas i wybierz najlepszą ofertę kredytu gotówkowego zdaniem ekspertów finansowych. Jak wygląda cały ten proces w Fin2?

● Składamy wniosek do kilku banków i zapoznajemy się z ofertami kredytowymi.
● Omawiamy z Klientem warunki i dopasowujemy wszystkie parametry do umowy, w tym m.in. wysokość raty czy okres spłaty kredytu.
● Przygotowujemy umowę kredytu wraz ze szczegółowym opisem – całkowicie zrozumiałym dla przeciętnego Klienta.

Jeśli wszystko się zgadza i nadal chcesz zrealizować swoje marzenia, przechodzimy do podpisania umowy w banku. I gotowe! Kredyt gotówkowy zostaje uruchomiony, a Ty nadal możesz liczyć na wsparcie naszych doradców finansowych. Jesteśmy przez cały czas do Twojej dyspozycji – bezpłatnie, nawet po uruchomieniu kredytu!

Kalkulacja kredytu gotówkowego – Eksperci Finansowi Fin2?

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, stawiamy przede wszystkim na rozmowę z Klientem. Do każdego podchodzimy indywidualnie, dlatego najpierw musimy poznać Twoje preferencje oraz możliwości finansowe. Do stworzenia kalkulacji kredytu gotówkowego potrzebujemy wiedzieć:

● Jak dużej kwoty potrzebujesz na realizację swojego planu?
● Na jaki czas planujesz rozłożyć okres kredytowania?
● Jakie obecnie jest najkorzystniejsze oprocentowanie kredytu gotówkowego?
● Jaki rodzaj rat będzie dla Ciebie opłacalny?
● Czy będziesz chciał dodatkowo ubezpieczyć swój kredyt?

Oto kilka podstawowych pytań, które będą miały dla nas największe znaczenie przy określeniu Twojej zdolności kredytowej oraz porównywaniu warunków kredytu gotówkowego w różnych bankach. Wszystkie te informacje w połączeniu z naszym doświadczeniem pomogą w wyborze najlepszego sposobu na dążenie do wybranego przez Ciebie celu!

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez Fin2 za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)

  Nasze biura

  Jelenia Góra

  ul. 1 Maja 43A,
  58-560 Jelenia Góra

  Nowy Sącz

  ul. Jagiellońska 42,
  33-300 Nowy Sącz

  Wałbrzych

  ul. B. Chrobrego 13,
  58-300 Wałbrzych

  Telefon kontaktowy