Kredyt hipoteczny

Wybór najkorzystniejszego kredytu hipotecznego nie należy do najprostszych zadań, dlatego warto powierzyć je ekspertom. Nie musisz znać wszystkich definicji branży kredytowej ani samodzielnie zająć się szukaniem najlepszej oferty kredytu hipotecznego – wszystkim zajmiemy się my – Eksperci Finansowi Fin2. Gwarantujemy, że znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie!

Czy warto brać kredyt hipoteczny?

Można byłoby podobnie zastanowić się, czy warto kupować samochód? Pewnie większość odpowiedziałaby twierdząco, ze względu na konieczność dojazdu do pracy, uczelni albo dla komfortu niezależnego podróżowania. Natomiast pozostali bez zastanowienia stwierdzą, że auto nie jest im do niczego potrzebne, skoro nie mają prawa jazdy, wybierają komunikację miejską albo nie stać ich na utrzymanie pojazdu.

Bardzo podobnie wygląda sytuacja z kredytem hipotecznym, który warto rozważyć w konkretnych przypadkach. Zdecydowanie możesz myśleć o wsparciu finansowym, jeśli:

● planujesz zakup nieruchomości;
● rozważasz remont lub wykończenie domu lub mieszkania;
● zamierzasz wybudować dom;
● chciałbyś spłacić kredyt hipoteczny z innego banku.

Przytaknąłeś chociażby na jeden z powyższych podpunktów? Świetnie! W takim razie zachęcamy do kontaktu z naszymi Ekspertami Fin2.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać kredyt hipoteczny?

Zasady przyznawania kredytu hipotecznego wszędzie są bardzo przybliżone, aczkolwiek dobrze jest być na bieżąco ze zmieniającymi się warunkami kredytowania w poszczególnych bankach. Tutaj istotna jest głównie Twoja zdolność kredytowa.

Nasi Eksperci pomogą w jej ocenie m.in. na podstawie Twojej historii kredytowej, wysokości obecnych zarobków i wydatków, a także wybranego okresu kredytowania czy rodzaju rat. Te i wiele innych czynników może znacząco wpłynąć na ostateczną decyzję Twojego kredytu hipotecznego.

Równie ważnym elementem, który należy określić jest wkład własny, czyli kwota jaką będziesz zobowiązany wpłacić do banku w postaci zabezpieczenia. Jego minimalna wysokość jest odgórnie ustalana przez banki, a naszym zadaniem jest odszukanie najlepszej oferty kredytu hipotecznego z uwzględnieniem zarówno Twoich możliwości finansowych, jak i warunków udzielania kredytu.

Oferta kredytu hipotecznego – Fin2

Nasuwa się podstawowe pytanie – czy na pewno potrzebujesz pomocy doradcy hipotecznego? Warto rozważyć taką propozycję z kilku przyczyn.

Po pierwsze, konsultacja z naszymi ekspertami finansowymi jest całkowicie darmowa.

Po drugie, jesteśmy gronem profesjonalistów, dlatego zawsze podchodzimy indywidualnie do każdego Klienta. Naszym celem jest znalezienie i zaproponowanie rozwiązań na każdą kieszeń, w tym również ofert z najniższym RRSO przy kredycie hipotecznym.

Po trzecie, skupiamy zespół ekspertów finansowych w:

● Jeleniej Górze;
● Opolu;
● Wałbrzychu.

Wszędzie możesz skorzystać z bezpłatnej porady w sprawie Twojego przyszłego kredytu hipotecznego – dajemy gwarancję szybkiego i korzystnego dla Ciebie rozwiązania.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez Fin2 za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)

  Nasze biura

  Jelenia Góra

  ul. 1 Maja 43A,
  58-560 Jelenia Góra

  Nowy Sącz

  ul. Jagiellońska 42,
  33-300 Nowy Sącz

  Wałbrzych

  ul. B. Chrobrego 13,
  58-300 Wałbrzych

  Telefon kontaktowy