Ubezpieczenie nieruchomości

Jak mawia słynne przysłowie – człowiek przezorny zawsze ubezpieczony. Pytanie tylko gdzie? Na szczęście możesz liczyć na wsparcie naszych Ekspertów, którzy podpowiedzą gdzie znajdziesz najkorzystniejszą ofertę polisy na nieruchomość. Warto ubezpieczyć swoja cztery kąty, a także całe ich wyposażenie przed różnymi losowymi okolicznościami. Tylko w ten sposób jesteś w stanie zapobiec całkowitej szkodzie, a przede wszystkim odzyskać utracony majątek.

Ubezpieczenie nieruchomości – dlaczego warto?

Oczywiście jest ono całkowicie dobrowolne, przez co niewielu właścicieli nieruchomości decyduje się na wykupienie polisy. Szkoda, ponieważ takie zabezpieczenie potrafi znacznie ułatwić życie podczas niespodziewanych wypadków. Jest też szczególnie istotne, gdy mowa o ubezpieczeniu nieruchomości do kredytu, w czym również specjalizują się nasi Eksperci.

Zastanów się teraz i wyobraź sobie przeciętną sytuację – Twoja niezawodna jak dotąd pralka, nagle odmawia posłuszeństwa i zalewa całe mieszkanie podczas Twojej nieobecności. Nie zdążyłeś zareagować odpowiednio szybko, co w konsekwencji powoduje ogromne straty – zniszczone panele i ściany, zalane dywany i wiele innych. I co wtedy robisz?

Są dwie opcje. Pierwsza z nich dotyczy osób bez ubezpieczenia– musisz wykorzystać część swoich długo odkładanych oszczędności, by naprawić wszystkie szkody i kupić nową pralkę. Druga opcja natomiast dotyczy już szczęśliwych posiadaczy ubezpieczenia mieszkania, którzy zgłaszają całe zajście i otrzymują zwrot gotówki za wyrządzone zniszczenia. Na którą opcję się zdecydujesz?

Polisy ubezpieczeniowe na dom lub mieszkanie to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa i spokoju, a także wielka szansa, by ustrzec się przed nieplanowanymi wydatkami.

Co obejmuje ubezpieczenie nieruchomości?

Obecne oferty polis nieruchomości są bardzo uniwersalne i działają kompleksowo, ponieważ zakładają wiele rozmaitych sytuacji losowych. W zasadzie wybór ubezpieczenia wiąże się z analizą poszczególnych elementów, które mają dla Ciebie najistotniejsze znaczenie. Zatem ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania? Cena uzależniona jest głównie od okresu trwania polisy i zakresu ochrony Twoich dóbr majątkowych, który może przykładowo obejmować zabezpieczenie przed:

● kradzieżą;
● pożarem;
● nagłymi i niebezpiecznymi warunkami atmosferycznymi;
● szkodami spowodowanymi przez domowników czy zwierzęta domowe;
● zalaniem mieszkania.

Ubezpieczenie od ognia i zdarzeń losowych to najczęściej wybierany rodzaj polisy, jednak warto zastanowić się nad rozszerzeniem tego zakresu. Nie kosztuje Cię to wiele, a możesz być spokojny o swoje cztery kąty i tym samym o swój domowy budżet.

Fin2 – najlepsze ubezpieczenia nieruchomości

Współpracujemy ze wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Ci rzeczywiście najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia domu. Nie sztuką jest odszukanie i przedstawienie najtańszej propozycji, która w praktyce nie odciąży Cię od dodatkowych kosztów. Nasi Eksperci Finansowi Fin2 na bieżąco śledzą aktualne oferty ubezpieczeń nieruchomości, by móc ewentualnie wynegocjować dla Ciebie jeszcze lepsze warunki!

Gdzie najlepiej ubezpieczyć swój dom? Zaufaj naszym Ekspertom, którzy kierują się przede wszystkim Twoim dobrem i zyskiem – nie naszym, a Twoim. Wykupienie ubezpieczenia nigdy nie było łatwiejsze i szybsze odkąd możesz zlecić to nam.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez Fin2 za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)

  Nasze biura

  Jelenia Góra

  ul. 1 Maja 43A,
  58-560 Jelenia Góra

  Nowy Sącz

  ul. Jagiellońska 42,
  33-300 Nowy Sącz

  Wałbrzych

  ul. B. Chrobrego 13,
  58-300 Wałbrzych

  Telefon kontaktowy